Serwis terminali POS

Posiadamy największy w Polsce serwis terminali płatniczych. Nasz szacunkowy udział w rynku, według dostępnych danych, sięga 40%. Zespół serwisowy posiada szeroki know-how zdobyty podczas wdrożeń, największych migracji urządzeń oraz obsługi dużych sieci handlowych. Jest dla Ciebie dostępny 24/7 na terenie całej Polski.

Dlaczego warto skorzystać z naszego serwisu terminali POS:

Posiadamy zespół doświadczonych serwisantów

Jesteśmy dla Ciebie dostępni 24/7 na terenie całej Polski

Reagujemy na zgłoszenia natychmiast

Obsługujemy największe sieci handlowe

Umożliwiamy zgłoszenia przez całodobowy service desk

Posiadamy własne oprogramowanie dla terminali i bogate portfolio wdrożeń

Współpracujemy z wszystkimi kluczowymi agentami rozliczeniowymi

Usługa send-out terminali POS

W ramach tej usługi dostarczamy spersonalizowane, gotowe do użycia terminale POS. Przygotowane przez nas urządzenia wysyłamy bezpośrednio we wskazane przez Ciebie miejsce, z pominięciem biur serwisowych. Zaletą usługi jest krótki czas realizacji. Po zgłoszeniu potrzeby dostarczenia terminalu do wskazanej lokalizacji, następnego dnia kurier realizuje dostawę. Po otrzymaniu możesz natychmiast rozpocząć korzystanie z urządzeń.

Usługi commissioningu terminali POS

W ramach usługi diagnozujemy terminale pod względem zarówno poprawności sprzętu jak i wgranego sofware’u. Wgrywamy do terminali aplikacje i klucze kryptograficzne. Zajmujemy się odnową (refurbishment) i renowacją terminali. Przeprowadzamy konfiguracje i testy sprawności sprzętu.

Zespół serwisu terminali płatniczych dzieli się na:

Serwis terenowy

Koordynatorów kontraktów

Commissioning (z secure room)

Zespół magazynu

Service desk wraz z Customer Service

Co mówią o nas klienci

testimonial

Zmenu internetového obchodu Bricoman si vyžiadala okrem iného aj potreba implementácie nových technologických riešení. Vždy chceme sledovať najnovšie trendy a poskytovať našim zákazníkom lepší a lepší zážitok z nakupovania. Nový web však neznamená len nové funkcionality, ale aj vynovený, moderný grafický dizajn, vďaka ktorému môžeme sortiment Bricoman prezentovať ešte lepšie.

Agata Dublasiewicz

projektová manažérka elektronického obchodu

Bricoman

testimonial

V kontexte obrovského rozvoja digitálneho kanála sme sa chceli viac postarať o bezpečnosť tohto biznisu z hľadiska fiškálneho. K spolupráci s Exorigo-Upos nás dotiahli referencie na túto spoločnosť, vrátane profesionálneho prístupu k téme, o ktorom sme sa dozvedeli na začiatku spolupráce. Systém a procesy implementované spoločnosťou Exorigo sú na vysokej kvalitatívnej úrovni a umožňujú nepretržitý prístup k potrebným údajom a dátam.

Eliza Dąbrowska

Omnichannel Financial Controller

Decathlon Poland

testimonial

Vzhľadom na potrebu vytvárať v eobuwie.pl S.A. centralizovaný a efektívny systém správy produktových informácií pre rôzne kanály elektronického obchodu sme si vybrali Akeneo PIM v Enterprise Edition a ako dodávateľa sme si vybrali Exorigo-Upos S.A. Naše rozhodnutie do značnej miery ovplyvnila efektívna implementácia cez spoločnosť Proof of Concept (POC) a povedomie o skúsenostiach partnera tak pri implementácii predajní na platforme Magento, ako aj pri integráciách PIM so systémami elektronického obchodu.

Maksymilian Musiał

Product Owner

eobuwie.pl

testimonial

Chceli sme štandardizovať informácie o produkte v rámci skupiny CCC a jej efektívne riadenie. Na strane podniku sú to obrovské objemy údajov, ktoré potrebujú usporiadanie a na druhej strane sú zákazníci, ktorí očakávajú jasnú a presnú komunikáciu o našej komplexnej ponuke. Preto je naše rozhodnutie vybrať si Akeneo ako osvedčený nástroj a Exorigo-Upos ako implementačného partnera, ktorého portfólio zahŕňa mnoho inovatívnych riešení pre e-commerce.

Michał Śpiewak

technický riaditeľ

eobuwie.pl

testimonial

Ambícia nového plánu implementácie nového spôsobu obchodu sa prekrývala s pandémiou COVID-19, čo znamenalo, že okrem vytvorenia nového riešenia Exorigo-Upos podporil existujúci e-commerce, ktorý musel spĺňať rastúce požiadavky a rýchlo sa prispôsobovať meniaci sa trh. Dôležitým prvkom implementácie tak rozsiahleho webu je vzájomná dôvera a potvrdené kompetencie zhotoviteľa.

Olgierd Oszmiański

IT riaditeľ a člen predstavenstva

Super-Pharm

testimonial

W 2020 odnotowaliśmy wzrost na poziomie 500% względem roku poprzedniego. A nowa witryna internetowa ma stanowić jedną z podstaw dalszego wzrostu Super-Pharm. Potrzebowaliśmy platformy technologicznej, na której będziemy mogli w bezpieczny i stabilny sposób wdrażać nowe usługi i rozwiązania dla naszych klientów.

Remigiusz Chrzanowski

Digital Director i członek Zarządu

Super-Pharm

Poznaj ekosystem rozwiązań technologicznych Exorigo-Upos

Twoi klienci oczekują unikalnego doświadczenia zakupowego – spójnego dla różnych kanałów sprzedaży. Omnichannel to duże wyzwanie, zwłaszcza dla dużych firm. Musisz zadbać o niezbędne urządzenia i ich serwis, odpowiedni software, integracje i bezpieczeństwo danych. Wszystko po to, aby zapewnić komfortowy i nieprzerwany proces sprzedażowy. Jesteśmy tu, aby ci pomóc.

Potrzebujesz sprawdzonego
dostawcy usług IT?

Realizujemy rocznie ponad 1000 projektów.
Postaw na naszą wiedzę i profesjonalizm.