Implementácie e-commerce. Riešenia pre internetové obchody TEST

Poskytujeme riešenia e-commerce, ktoré podporujú podniky v digitálnej transformácii a implementácii omnichannel stratégie. Sme oficiálnym partnerom Adobe, vlastníka platformy Magento a Akeneo – poskytovateľa PIM riešení.

rozwiązania e-commerce
rozwiązania dla sklepów internetowych

V elektronickom obchode nie je priestor na chyby. Stavte na osvedčeného partnera

28 rokov skúseností na trhu

Sme dôveryhodným poskytovateľom IT riešení a služieb pre najväčšie predajne a obchodné reťazce. Mapa našich realizovaných projektov pokrýva mnohé európske krajiny.

Implementácia omnichannel modelu

Naši odborníci poznajú celý maloobchodný ekosystém. Zákazníci si nás cenia najmä pri vykonávaní komplexných systémových integrácií. Vyžadujú jedinečné know-how presahujúce oblasť e-commerce.

Jedinečné projekty e-commerce

Spolu so značkou Tommee Tippee sme dokončili jednu z prvých európskych implementácií na Magento Cloud a integráciu Adobe Experience Manager s Magento 2. Máme tiež prvý online lízingový obchod značiek ŠKODA, Volkswagen a Seat.

Spolupráca s najväčšími

Kvalitu našich implementácií e-commerce potvrdzujú projekty, ktoré nám boli zverené: nový e-commerce a migrácia zo starého do nového obchodu dokončená za rekordných 6,5 mesiaca pre Super-Pharm alebo úspešná implementácia Akeneo PIM v eobuwie .pl

Veľký rozsah e-commerce projektov

Náš tím e-commerce pozostáva z certifikovaných vývojárov Adobe Magento, PM, Dev-Opsi, testerov, architektov a analytikov. Zabezpečujeme realizáciu najväčších projektov a migrácií. Garantujeme škálovateľnosť, rýchlosť a stabilnú prevádzku e-commerce.

Úzka spolupráca s dodávateľmi softvéru

Ako partneri spoločností Adobe a Akeneo máme prístup k znalostiam a najnovším riešeniam, ktoré tieto spoločnosti ponúkajú. Poskytujeme služby podpory po implementácii a poskytujeme školenia pre našich klientov.

Prozákaznícky prístup

Začíname spoznávaním potrieb a výziev, ktorým náš klient čelí. Následne vykonáme analýzu a až potom navrhneme odporúčanú architektúru riešenia. Implementujeme tiež PoC (Proof of Concept), aby sme skontrolovali predpoklady vytvorené spolu s klientom.

Uznanie podložené oceneniami

Prvý lízingový obchod značky ŠKODA v Poľsku, ktorý sme vytvorili od nuly na Magento, získal sošku Effie Awards 2020 v kategórii Marketing & Business Solutions, ako aj ocenenie e-Commerce Polska Awards v kategórii Think out of the box. kategórii, v súťaži Gospodarki Elektronicznej.

Služby
e-commerce
prispôsobené potrebám vášho podnikania

Stratégia a workshopy

Poskytujeme strategický prístup k e-commerce. Discovery workshopy sú neoceniteľnou pomocou pre spoločnosti, ktoré očakávajú hĺbkovú analýzu a zapojenie externých odborníkov. Cieľom workshopu je navrhnúť spôsob realizácie projektu na mieru a pomôcť pochopiť celý rozsah implementácie.

Dizajn UX a UI

Skúsenosti zákazníkov predajne sú pre nás referenčným bodom pri realizácii projektov. Organizujeme workshopy a audit UX, aby sme ponúkli najlepšiu používateľskú skúsenosť. Vytvárame aplikácie a softvér, ktoré sú užitočné, ľahko sa v nich orientuje a dodržiavajú osvedčené postupy a trendy.

B2B e-commerce

Väčšina našich klientov si ich vyberá. Ihneď po spustení a stabilizačnom období začíname s každodennou prácou na podpore predajne a jej rozvoji. Vďaka širokým kompetenciám nášho tímu sme schopní zabezpečiť realizáciu každej služby súvisiacej s e-commerce.

Audit a optimalizácia

Vykonávame analýzy napríklad parametrov ovplyvňujúcich výkonnosť a stabilitu predajne. Po ich ukončení predkladáme závery a odporúčania a pomáhame ich realizovať. Špecializujeme sa aj na optimalizáciu Core Web Vitals, ktorá je dôležitá pre umiestnenie predajní vo vyhľadávači Google.

E-commerce ako príležitosť pre rozvoj vášho podnikania

Trh e-commerce sa rozvíja veľmi dynamicky. Už viac ako 80 % Poliakov nakupuje online. Ľudia, ktorí predtým nakupovali iba v obchode, sa rozhodujú využiť elektronický obchod. Odvetvie B2B tiež vidí obrovský potenciál, ktorý ponúka online predajný kanál. Elektronický obchod umožňuje obchodnú škálovateľnosť najmä pre malé, zatiaľ len lokálne pôsobiace firmy.

B2C e-commerce

Elektronický obchod B2C je v súčasnosti nevyhnutnosťou pre väčšinu značiek. Zákazníci očakávajú komfort, ktorý ponúka online nakupovanie. Túto formu nakupovania považujú za samozrejmosť. Spoločnosti, ktoré nedržia krok s touto zmenou, sú vnímané ako zastarané. Na druhej strane je vstup do e-commerce šancou na globálny dosah, zvýšenie tržieb, ale aj získanie lepších, presnejších informácií o zákazníkovi. Naše skúsenosti s implementáciou internetových obchodov na Magento ukazujú, že výber osvedčenej platformy je kľúčový. V období zvýšenej návštevnosti predajne musí zabezpečiť kontinuitu vybavovania objednávok.

Customer Experience

Dnes, aby zostali konkurencieschopné v e-commerce, by sa spoločnosti mali zamerať na zákaznícku skúsenosť. Okrem efektívneho nákupného procesu, ktorý zabezpečuje výber spôsobu doručenia a platby, sa oplatí siahnuť aj po ďalších – PIM riešeniach pre konzistentný manažment informácií o produktoch alebo moderných platformách search & discovery. Kľúčové je vytváranie obchodov, ktoré sú integrované s ostatnými predajnými miestami a kontakt zákazníka so značkou. Pozitívne a konzistentné skúsenosti zákazníkov sa vytvárajú len vtedy, keď sa berú do úvahy všetky offline a online kanály. Náš Ekosystém maloobchodného predaja výrazne podporuje zákazníkov v tejto oblasti – poskytuje integrované a overené riešenia.

B2B e-commerce

Online predaj je pre B2B spoločnosti čoraz dôležitejší. Podľa výskumu sa čoraz priaznivejšie pozerajú na transakcie elektronického obchodu a omnichannel stratégiu. Výber správnej platformy môže byť kľúčom k úspechu. Takým je nepochybne Adobe Commerce Magento s mnohými pokročilými funkciami, z ktorých budú profitovať B2B spoločnosti. Organizácie, ktoré sa už spoliehali na stabilný elektronický obchod, sa teraz začínajú zaoberať organizáciou informácií o produktoch. Najmä v súvislosti s otváraním sa novým trhom alebo spúšťaním nových internetových obchodov sú potrebné dedikované riešenia, ako je Akeneo PIM, ktoré u našich klientov implementujeme už niekoľko rokov.

Potrebujete overeného
poskytovateľa IT služieb?

Ročne realizujeme okolo 1000 projektov.
Stavte na naše znalosti a profesionalitu.