Implementácie Magento

Sme oficiálnym partnerom Adobe a máme certifikovaný Magento tím. Sme zodpovední za implementácie, migráciu na Magento z iných platforiem a za služby e-commerce pre najväčšie značky v Poľsku. Navrhujeme internetové obchody, ktoré sú stabilné, zvyšujú predaj a rozvíjame prozákaznícky orientovaný omnichannel.

500% nárast s Magento

Práve to sa spoločnosti Super-Pharm spolu s nami podarilo vďaka implementácii Magenta pre nový internetový obchod.

Online predaj sa spustil za 3 týždne

Presne takúto implementáciu sme realizovali pre sieť Studenac. Použitie Magento Open Source a zjednodušený grafický dizajn umožnili spoločnosti udržať fungovanie firmy aj napriek obmedzeniam súvisiacim so stacionárnym predajom počas pandémie.

Migrácia obchodu B2C na Magento

Magento je bezpečná B2C voľba. Obchody migrujeme z iných platforiem alebo z Magento 1 na 2. Vykonávame podrobnú analýzu projektu. Postaráme sa o potrebné integrácie a ich testy, migráciu historických dát a objednávok, ako aj o SEO.

Implementácia e-commerce B2B

Riešenie Adobe bolo vyvinuté s ohľadom na predaj B2B. Vďaka Magento získate hotové moduly na prijímanie a realizáciu objednávok od partnerov s prihliadnutím na vyjednávanie cien a pokročilé akcie.

Rozvoj omnichannel predaja

Magento pomáha pri spustení vášho prvého internetového obchodu aj pri prechode na vyššiu úroveň elektronického obchodu. Špeciálne odporúčame Magento Order Management System (OMS) na optimalizáciu infraštruktúry a procesov obstarávania.

Nový grafický dizajn e-commerce

Zmena platformy elektronického obchodu alebo migrácia z Magento 1 na 2 je dobrou príležitosťou na osvieženie vzhľadu vášho obchodu. Pre našich klientov vykonávame audity a projekty UX / UI, ktoré zvyšujú konverziu, zvyšujú retenciu a zlepšujú ukazovatele NPS.

Začiatok predaja DTC (Direct to Consumer)

Vďaka Adobe získavajú firmy nástroj na rýchle spustenie priameho predaja svojim zákazníkom. Dobrým príkladom je značka Tommee Tippee, pre ktorú sme implementovali Adobe Commerce Cloud. V dôsledku toho začali predávať DTC vo Veľkej Británii, USA a Austrálii.

Implementácie Adobe Commerce a Magento sú náročné projekty

Nevyhnutný je skúsený projektový tím, ktorý poskytuje komplexné služby. Tím e-commerce v spoločnosti Exorigo-Upos tvoria špičkoví špecialisti. Ich praktické skúsenosti, získané pri realizácii projektov v Poľsku a zahraničí, navyše potvrdzujú aj získané oficiálne certifikáty: M2 Solution Specialist, Professional Developer, Frontend Developer. Máme rozsiahly tím, ktorý tvoria: analytici špecializovaní na Magento, e-commerce testeri, back-end a front-end vývojári, IT architekti, certifikovaní projektoví manažéri – Agile a PRINCE2, Delivery manažéri pre klientov, správcovia serverov.

Project Team

Ponúkame celý rad služieb e-commerce

Strategické poradenstvo v oblasti e-commerce

Spolu s vami preberieme detaily, zorganizujeme workshopy a predstavíme analýzu. V tomto procese využijeme poznatky o celom retailovom ekosystéme, ktoré v organizácii máme. Službu odporúčame firmám, ktoré chcú vstúpiť do e-commerce predaja a potrebujú osvedčeného partnera, ktorý týmto procesom prejde.

Audit e-commerce

Zabezpečíme vám audit, ktorý zohľadní komplexný vonkajší pohľad na vaše podnikanie. Kompetencie nášho e-commerce tímu nám umožňujú analyzovať každý technologický aspekt: ​​od architektúry a správnosti systémovej integrácie až po rýchlosť načítania jednotlivých stránok. Dostanete správu s podrobnými odporúčaniami.

Predprojektové analýzy a workshopy

Urobíme discovery workshopy a prejdeme celým rozsahom realizácie, aby ste pri projekte neboli prekvapení. Pomôžeme vám odhaliť medzery v predpokladoch. Potvrdíme reálny čas a postupnosť etáp v projekte. Urobíme užívateľský a zamestnanecký prieskum. Nakoniec vypracujeme analytický dokument.

Audit UX / UI a návrh makety

Poskytneme vám špecialistov v tejto oblasti, pretože spolupracujeme s najlepšími marketingovými agentúrami v Poľsku. Používateľská skúsenosť v e-commerce je kľúčovým konkurenčným rozdielom. Dobre navrhnutý dizajn robí nakupovanie príjemnejším a rýchlejším, vďaka čomu zákazníci nakupujú častejšie a viac.

Vyhradená platforma e-commerce

Magento je softvér s otvoreným zdrojovým kódom, ktorý nám umožňuje vytvárať obchody na jeho základe prispôsobené vašim potrebám. Široká škála hotových pluginov a v prípade potreby dodatočný vývoj vám umožní vybudovať obchod ideálne prispôsobený potrebám vášho podnikania.

Rýchla implementácia internetového obchodu (MVP)

Implementáciu základu Magento navrhujeme, ak je pre vás kľúčové začať predávať rýchlo s čo najnižšími finančnými výdavkami a v obmedzenom čase. Vtedy siahame po základných funkcionalitách elektronického obchodu a hotových grafických šablónach. Cieľom je čo najrýchlejšie dosiahnuť základný cieľ teda predaj.

Integrácia Magento s ERP

Zabezpečí vám maximálne využitie schopností oboch systémov a získa synergický efekt. Zameriavame sa na vytvorenie rýchlej a spoľahlivej infraštruktúry výmeny dát medzi ERP a Magento. Na tento účel využívame znalosti našich architektov a vývojárov o rôznych ERP a ich hĺbkovú znalosť samotného Magenta.

Migrácia súčasne fungujúcej platformy e-commerce

Zabezpečíme vám bezstratový prevod celého obchodu na novú platformu. Máme skúsenosti s migráciou veľkého e-commerce z iných platforiem vrátane Magento 1 a 2, kde predajný proces prebieha v praxi 24 hodín denne. Nová platforma Adobe Commerce vás zbaví technologických obmedzení. Vytvoríte novú vizuálnu verziu obchodu s cieľom osvieženia image značky.

Magento PWA

Ak veľká časť vašich zákazníkov nakupuje pomocou mobilných zariadení a chcete zvýšiť ich konverziu, vybudujeme váš elektronický obchod ako progresívnu webovú aplikáciu. Využívame skutočnosť, že Adobe Commerce poskytuje samostatný front-end v PWA Studio, ktorý plne spolupracuje s back-endom. Vaši zákazníci získajú zákaznícku skúsenosť ako v mobilnej aplikácii, no bez toho, aby ste museli neskôr znášať náklady na jej vybudovanie a údržbu.

Údržba a rozvoj e-commerce

Zabezpečujeme stabilnú prevádzku a rozvoj platformy v súlade s vaším online plánom rozvoja podnikania. Nastavíme očakávanú SLA a v rámci nej sledujeme správny chod vašej predajne. Pravidelne predstavujeme technologické vylepšenia a obchod spolu s vami aktívne rozvíjame zavádzaním alebo zlepšovaním očakávaných funkcionalít.

Implementácia Akeneo PIM

Perfektným doplnkom k Magento je systém správy produktových informácií, ktorý ponúka Akeneo PIM. Je to užitočné najmä pre spoločnosti, ktoré majú viacero predajných kanálov, a to aj v rôznych geografických lokalitách. Ako oficiálny partner v Poľsku a Spojenom kráľovstve realizujeme implementácie PIM pre najväčšie značky v Poľsku, napr. eobuwie a CCC.

Fiskalizácia predaja e-commerce

Realizujeme kompletnú implementáciu modulu pre povinnú evidenciu objednávok z internetového obchodu – vrátane integrácie, konfigurácie a dodávky fiškálnych tlačiarní. Systém zaznamenáva predajné transakcie aj vrátenia a údaje ukladá do samostatnej databázy.

Už viete, aký internetový obchod potrebujete?

Elektronický obchod, ktorý generuje rast

Náš elektronický obchod pre Super-Pharm vygeneroval medziročný nárast tržieb o 500 % a o 20 % viac stálych zákazníkov, ktorí sa prihlásili.

Prelomový elektronický obchod

Pre značku ŠKODA sme vytvorili inovatívny internetový obchod, ktorý úplne zmenil spôsob využívania lízingu a uľahčil proces získania financovania automobilu.

Omnichannel budovaný cez e-commerce

Náš stály zákazník v oblasti POS a in-store systémov nás požiadal o vytvorenie novej e-commerce platformy, ktorá by prepojila zákazníkov oboch predajných kanálov prostredníctvom vernostného programu vrátane modulu promócií.

E-commerce vytvárajúci customer experience

Dokončili sme projekt, ktorý pomocou omnichannel mechanizmov ponúka kombináciu vyzdvihnutia objednávky v stacionárnom obchode pri každodennom nakupovaní s rozšírenými informáciami o produktoch dostupnými online.

Prečo sa oplatí vybrať si nás pre rozvoj e-commerce?

Pre nás je e-commerce súčasťou väčšieho celku. Rozumieme všetkým procesom a systémom, s ktorými musí váš internetový obchod komunikovať. Uvedomujeme si dôležitosť kvality integrácie a komplexného prístupu k procesom online predaja. Typický softvérový dom poskytuje technológie, my poskytujeme oveľa viac – strategické poradenstvo a partnerskú podporu pri rozvoji podnikania.

Široké kompetencie nášho tímu

Dnes k nám prišlo veľa stálych zákazníkov s neefektívnymi e-commerce systémami, ktoré blokovali rozvoj tohto predajného kanála. Zaviedli sme pre nich hot fix optimalizácie a poskytli podporu. Dnes využívajú nové, stabilné a efektívne e-commerce platformy, ktoré sme im implementovali.

Budujeme partnerské vzťahy a zdieľame znalosti.

Na realizáciu projektov máme vyhradený tím pre e-commerce.

Máme samostatný tím pre podporu e-commerce.

Naši odborníci majú skúsenosti a oficiálne certifikáty.

Poskytujeme služby maloobchodu už takmer 30 rokov.

Špecializujeme sa na pokročilé integrácie.

Prečo si vybrať Adobe ako poskytovateľa technológie e-commerce?

Magento je jednou z najpopulárnejších platforiem na vytvorenie internetového obchodu na svete. V súčasnosti ho používa viac ako 250 000 predajcov. Vyznačuje sa veľkým množstvom pokročilých funkcií a doplnkových rozšírení, ktoré sa dajú ľahko zakúpiť a implementovať. Je to bezpečná voľba pre B2C aj B2B podniky, pre veľké korporácie a menšie spoločnosti. Implementácia Magenta posunie e-commerce na vyššiu úroveň.

Pozrite si hlavné možnosti, ktoré Adobe Commerce ponúka:

PM About us
 • Pripravené moduly
 • Vstavaný CMS
 • Početné doplnky a šablóny
 • Pokročilá správa katalógu produktov
 • Možnosť viacerých obchodov a správa z jedného panela
 • Realizácia paralelného B2B a B2C predaja
 • Škálovateľná architektúra
 • Rôzne úrovne prístupu
 • Rozsiahle riešenia pravidiel propagácie
 • Viacjazyčnosť platformy
 • Rôzne spôsoby platby a doručenia
 • SEO podpora
 • Správa údajov a databázy
 • Integrácia s analytickými nástrojmi

Potrebujete overeného
poskytovateľa IT služieb?

Ročne realizujeme okolo 1000 projektov.
Stavte na naše znalosti a profesionalitu.