Hub płatniczy Cloud EFT (EuroKarta EFT)

Cloud EFT to nasza autorska, w pełni redundantna usługa, która umożliwia procesowanie transakcji płatniczych. Spełnia wszystkie wymagania Organizacji Płatniczych, PCI DSS (Payment Card Industry Data Security Standards). Oparta jest o certyfikowany system płatniczy –
EuroKarta EFT – spełniający wszystkie wymagania PA-DSS (Payment Application Data Security Standard).

EuroKarta EFT

Eurokarta EFT jest w pełni zautomatyzowanym systemem typu middleware

System koncentruje ruch płatniczy i kieruje dynamicznie na podstawie numeru BIN karty do danego centrum autoryzacyjno-rozliczeniowego.

Eurokarta EFT to pierwsze i w tej chwili jedyne polskie rozwiązanie, które uzyskało certyfikat PCI P2PE

Zapewnia najwyższy standard bezpieczeństwa płatności kartami

Cloud EFT – bezpieczny i szybki

Cloud EFT to nie tylko gwarancja bezpieczeństwa, ale również gwarancja szybkości transakcji. Jego wydajność to 500 000 transakcji na godzinę. Umożliwia obsługę wielu agentów i raportowanie transakcji kartowych w ramach pojedynczego obiektu lub całej sieci.

Korzyści z implementacji naszego rozwiązania

Gwarancja nieprzerwanej obsługi płatności

Dzięki wykorzystaniu więcej niż jednego agenta rozliczeniowego.

Szybkie procesowanie transakcji

Najszybsze realizowane są w czasie krótszym niż 3 sekundy (od wysłania żądania autoryzacji przez kasę, do odesłania akceptacji przez Cloud EFT).

Najwyższy standard bezpieczeństwa

Komplet certyfikatów gwarantujących bezpieczeństwo transakcji kartami płatniczymi w całej sieci sprzedaży, w tym certyfikat PCI P2PE oznaczający najwyższy standard bezpieczeństwa.

Wsparcie naszego największego centrum serwisu terminali w Polsce

40% udział w rynku, jak wynika z szacunków, który zapewnia ogólnopolski zasięg, kompleksową obsługę i szybką reakcję.

Wysoka wydajność ilości transakcji na godzinę

W pełni zautomatyzowany proces autoryzacji

Z oprogramowaniem SmartKSeF spełnisz nowy obowiązek e-fakturowania

Od 1 lipca 2024 roku w celu uznania dokumentu za fakturę będzie musiał on uzyskać numer obsługę niezbędnej komunikacji z KSeF i przetwarzanie e-Faktur.
Czy wiesz, że SmartKSeF wybrała już sieć EMPiK? Przekonaj się, dlaczego.

Łatwo integruje się z KSeF.
Jest rekomendowany przy posiadaniu wielu systemów procesujących faktury.
System obsługuje różne rodzaje e-Faktur.
Odpowiada za walidację danych i potwierdzenie poprawności procesu.
Posiada przejrzyste i kontekstowe API.
QR code z wizualizacją nawet zanim faktura zostanie wystawiona w KSeF.
Przechowuje wszystkie dokumenty w jednym miejscu.
Obsługuje załączniki do faktur.

Co mówią o nas klienci

Zmenu internetového obchodu Bricoman si vyžiadala okrem iného aj potreba implementácie nových technologických riešení. Vždy chceme sledovať najnovšie trendy a poskytovať našim zákazníkom lepší a lepší zážitok z nakupovania. Nový web však neznamená len nové funkcionality, ale aj vynovený, moderný grafický dizajn, vďaka ktorému môžeme sortiment Bricoman prezentovať ešte lepšie.

Agata Dublasiewicz

projektová manažérka elektronického obchodu

Bricoman

V kontexte obrovského rozvoja digitálneho kanála sme sa chceli viac postarať o bezpečnosť tohto biznisu z hľadiska fiškálneho. K spolupráci s Exorigo-Upos nás dotiahli referencie na túto spoločnosť, vrátane profesionálneho prístupu k téme, o ktorom sme sa dozvedeli na začiatku spolupráce. Systém a procesy implementované spoločnosťou Exorigo sú na vysokej kvalitatívnej úrovni a umožňujú nepretržitý prístup k potrebným údajom a dátam.

Eliza Dąbrowska

Omnichannel Financial Controller

Decathlon Poland

Vzhľadom na potrebu vytvárať v eobuwie.pl S.A. centralizovaný a efektívny systém správy produktových informácií pre rôzne kanály elektronického obchodu sme si vybrali Akeneo PIM v Enterprise Edition a ako dodávateľa sme si vybrali Exorigo-Upos S.A. Naše rozhodnutie do značnej miery ovplyvnila efektívna implementácia cez spoločnosť Proof of Concept (POC) a povedomie o skúsenostiach partnera tak pri implementácii predajní na platforme Magento, ako aj pri integráciách PIM so systémami elektronického obchodu.

Maksymilian Musiał

Product Owner

eobuwie.pl

Chceli sme štandardizovať informácie o produkte v rámci skupiny CCC a jej efektívne riadenie. Na strane podniku sú to obrovské objemy údajov, ktoré potrebujú usporiadanie a na druhej strane sú zákazníci, ktorí očakávajú jasnú a presnú komunikáciu o našej komplexnej ponuke. Preto je naše rozhodnutie vybrať si Akeneo ako osvedčený nástroj a Exorigo-Upos ako implementačného partnera, ktorého portfólio zahŕňa mnoho inovatívnych riešení pre e-commerce.

Michał Śpiewak

technický riaditeľ

eobuwie.pl

Ambícia nového plánu implementácie nového spôsobu obchodu sa prekrývala s pandémiou COVID-19, čo znamenalo, že okrem vytvorenia nového riešenia Exorigo-Upos podporil existujúci e-commerce, ktorý musel spĺňať rastúce požiadavky a rýchlo sa prispôsobovať meniaci sa trh. Dôležitým prvkom implementácie tak rozsiahleho webu je vzájomná dôvera a potvrdené kompetencie zhotoviteľa.

Olgierd Oszmiański

IT riaditeľ a člen predstavenstva

Super-Pharm

W 2020 odnotowaliśmy wzrost na poziomie 500% względem roku poprzedniego. A nowa witryna internetowa ma stanowić jedną z podstaw dalszego wzrostu Super-Pharm. Potrzebowaliśmy platformy technologicznej, na której będziemy mogli w bezpieczny i stabilny sposób wdrażać nowe usługi i rozwiązania dla naszych klientów.

Remigiusz Chrzanowski

Digital Director i członek Zarządu

Super-Pharm

Potrzebujesz sprawdzonego
dostawcy usług IT?

Realizujemy rocznie ponad 1000 projektów.
Postaw na naszą wiedzę i profesjonalizm.