EuroPOS 5

EuroPOS to nasze autorskie oprogramowanie do obsługi sprzedaży dla sieci handlowych. Usprawnia procesy związane ze sprzedażą towarów i usług.

Współpraca z wieloma systemami i rozwiązaniami

Obsługa płatności kartami

Współpraca z serwerem EuroKarta EFT.

Obsługa promocji

Współpraca z systemem Centralne Zarządzanie Promocjami.

Obsługa kart prezentowych

Współpraca z serwerem EuroKarta DGC.

Obsługa sprzedaży doładowań GSM

Współpraca z serwerem EuroKarta Prepaid.

Obsługa płatności za rachunki

Współpraca z systemem EuroKarta eCash.

Współpraca z systemami lojalnościowymi

Współpraca z EuroKarta LOYALTY oraz zewnętrznymi rozwiązaniami: Payback, ClubCard.

Zalety EuroPOS

Uniwersalność

Konfiguracja systemu pozwala na dostosowanie jego działania do zróżnicowanych potrzeb.

Ergonomia i prostota obsługi

Wpływa na efektywność pracowników i zadowolenie klientów.

Praca jednostanowiskowa i współpraca wielu stanowisk kasowych

W ramach całej infrastruktury sklepu.

Zaawansowany system uprawnień i limitów kasjerskich

Zaawansowany system raportów i rozliczeń

Co mówią o nas klienci

Zmenu internetového obchodu Bricoman si vyžiadala okrem iného aj potreba implementácie nových technologických riešení. Vždy chceme sledovať najnovšie trendy a poskytovať našim zákazníkom lepší a lepší zážitok z nakupovania. Nový web však neznamená len nové funkcionality, ale aj vynovený, moderný grafický dizajn, vďaka ktorému môžeme sortiment Bricoman prezentovať ešte lepšie.

Agata Dublasiewicz

projektová manažérka elektronického obchodu

Bricoman

V kontexte obrovského rozvoja digitálneho kanála sme sa chceli viac postarať o bezpečnosť tohto biznisu z hľadiska fiškálneho. K spolupráci s Exorigo-Upos nás dotiahli referencie na túto spoločnosť, vrátane profesionálneho prístupu k téme, o ktorom sme sa dozvedeli na začiatku spolupráce. Systém a procesy implementované spoločnosťou Exorigo sú na vysokej kvalitatívnej úrovni a umožňujú nepretržitý prístup k potrebným údajom a dátam.

Eliza Dąbrowska

Omnichannel Financial Controller

Decathlon Poland

Vzhľadom na potrebu vytvárať v eobuwie.pl S.A. centralizovaný a efektívny systém správy produktových informácií pre rôzne kanály elektronického obchodu sme si vybrali Akeneo PIM v Enterprise Edition a ako dodávateľa sme si vybrali Exorigo-Upos S.A. Naše rozhodnutie do značnej miery ovplyvnila efektívna implementácia cez spoločnosť Proof of Concept (POC) a povedomie o skúsenostiach partnera tak pri implementácii predajní na platforme Magento, ako aj pri integráciách PIM so systémami elektronického obchodu.

Maksymilian Musiał

Product Owner

eobuwie.pl

Chceli sme štandardizovať informácie o produkte v rámci skupiny CCC a jej efektívne riadenie. Na strane podniku sú to obrovské objemy údajov, ktoré potrebujú usporiadanie a na druhej strane sú zákazníci, ktorí očakávajú jasnú a presnú komunikáciu o našej komplexnej ponuke. Preto je naše rozhodnutie vybrať si Akeneo ako osvedčený nástroj a Exorigo-Upos ako implementačného partnera, ktorého portfólio zahŕňa mnoho inovatívnych riešení pre e-commerce.

Michał Śpiewak

technický riaditeľ

eobuwie.pl

Ambícia nového plánu implementácie nového spôsobu obchodu sa prekrývala s pandémiou COVID-19, čo znamenalo, že okrem vytvorenia nového riešenia Exorigo-Upos podporil existujúci e-commerce, ktorý musel spĺňať rastúce požiadavky a rýchlo sa prispôsobovať meniaci sa trh. Dôležitým prvkom implementácie tak rozsiahleho webu je vzájomná dôvera a potvrdené kompetencie zhotoviteľa.

Olgierd Oszmiański

IT riaditeľ a člen predstavenstva

Super-Pharm

W 2020 odnotowaliśmy wzrost na poziomie 500% względem roku poprzedniego. A nowa witryna internetowa ma stanowić jedną z podstaw dalszego wzrostu Super-Pharm. Potrzebowaliśmy platformy technologicznej, na której będziemy mogli w bezpieczny i stabilny sposób wdrażać nowe usługi i rozwiązania dla naszych klientów.

Remigiusz Chrzanowski

Digital Director i członek Zarządu

Super-Pharm

Chcesz poznać ofertę rozwiązań wspierających zrównoważony rozwój?

Realizujemy rocznie ponad 1000 projektów.
Postaw na naszą wiedzę i profesjonalizm.

Potrzebujesz sprawdzonego
dostawcy usług IT?

Realizujemy rocznie ponad 1000 projektów.
Postaw na naszą wiedzę i profesjonalizm.